Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Spiderman

Linie Spidermana

Linie Spidermana

Spiderman Lines to gierka w której najbardziej przyda wam się refleks. Sterujemy maską która na co dzień nosi Spiderman i unikamy przesuwających się po grze linii tak długo ile tylko damy radę. Najważniejsze oprócz utrzymania się przy życiu jest także zbieranie pajęczych sieci. Powodzenia!
Niesamowity Spiderman

Niesamowity Spiderman

Spiderman to kolejna, bardzo znana i lubiana postać komiksowego superbohatera. Po ugryzieniu pająka nabył niesamowitą moc która pozwala mu wspinać się po pionowych ścianach i wypuszczać z rąk pajęczynę. Przyjrzyj się scenkom nawiązującym do jednej z części filmów i spróbuj wskazać myszką każdą z różnic. Na początku gry z pewnością nie zauważysz ich wszystkich, jednak po chwili zaczną się ujawniać.
Człowiek Pająk na Motocyklu

Człowiek Pająk na Motocyklu

Spiderman postanowił zmierzyć się z trudnym wyzwaniem i pokonać pełną przeszkód trasę na motocyklu. Pomóż mu wykonywać szalone, kaskaderskie wyskoki i zdobywać kolejne punkty! Musisz uważać podczas lądowania ponieważ nietrudno o wywrotkę!
Strój Spidermana

Strój Spidermana

Spiderman to jeden z najbardziej lubianych i znanych na świecie bohaterów komiksów. Jeśli lubisz kreskówki o jego przygodach to koniecznie zagraj w tą ubierankę i spróbuj wybrać jakiś fajny kostium dla człowieka pająka. W jego garderobie znajdziesz stroje znane z jego przygód które przywdziewał w różnych okolicznościach. Miłej gry!
Spiderman na Motorze

Spiderman na Motorze

Przygotuj się na trudną misję na którą wyruszysz wraz ze Spidermanem. Zasiądziesz wraz z nim na szybki i silnym motorze i spróbujesz pokonać kilka trudnych poziomów naszpikowanych przeszkodami. Przekonaj się, czy będziesz w stanie wspiąć się na każdą z nich i nie przewrócić naszego bohatera. Czy uda ci się ukończyć każdy z 10 poziomów i dotrzeć bezpiecznie do mety?
Klockowy Lego Spiderman

Klockowy Lego Spiderman

Zagrajcie w świetną grę Lego Spiderman w której wcielicie się w swojego ulubionego bohatera i postaracie się poprowadzić go tak daleko jak tylko zdołacie! Podczas zabawy oczywiście będziecie w stanie wykorzystywać supermoce Spidermana takie jak strzelanie pajęczymi sieciami i wspinanie się za ich pomocą na różne budynki. Podczas pokonywania misji zmierzcie się z niezliczoną ilością przeszkód które pokonacie skacząc, biegając i korzystając z pajęczych nici. Jeśli uwielbiacie klockowego Spidermana to nie czekajcie ani chwili dłużej tylko rozpocznijcie grę i bawcie się dobrze!
Wspinaczka Spidermana

Wspinaczka Spidermana

Przeżyjcie kolejną przygodę wraz ze Spidermanem, dobrze znanym bohaterem zarówno filmów, jak i kreskówek i komiksów Marvela. Tym razem pomożecie mu we wspinaczce której finałem będzie dotarcie na sam szczyt najwyższego wieżowca w mieście. Podobno znajduje się tam tajemnicze źródło mocy. Spiderman postanowił to sprawdzić. Podczas skakania i huśtania się na pajęczych linach uważaj na spadające z góry bomby i inne przedmioty!
Spiderman Walczy z Wrogami

Spiderman Walczy z Wrogami

Scorpio i Zodiac opanowali pewien kompleks wojskowy i w zaciszu obmyślają plan przejęcia miasta. Tylko Spiderman może pokrzyżować ich niecne plany. W tej świetnej grze platformowej będziecie mogli wcielić się w jego postać i ruszyć do akcji biegając, strzelając, skacząc, wspinając się po ścianach i huśtając na pajęczych sieciach. Spróbujcie dotrzeć do finałowej walki i pokonać wrogów raz na zawsze!
Zimowa Jazda Spidermana

Zimowa Jazda Spidermana

Nasz superbohater Spiderman uporał się już ze wszystkimi czarnymi charakterami, więc na spokojnie może oddać się swojej pasji. Bardzo lubi jeździć na motocrossie, jednak zazwyczaj nie ma na to czasu. Nastała zima, drogi są śliskie i oblodzone, jednak dla niego nie będzie to miało większego znaczenia. Poprowadź jego motor po śnieżnych skarpach i pokonuj przeszkody terenu! Dowieź go do końca trasy w jednym kawałku i wygraj każdy poziom!
Wyścig Czarnych Charakterów

Wyścig Czarnych Charakterów

Tym razem Spiderman zmierzy się w wyścigu, w którym oprócz niego wezmą udział także czarne charaktery znane z kolejnych części filmu. Znajdziecie tam między innymi zielonego Goblina, doktora Octopusa a nawet człowieka z piasku. Możecie także zamiast Spidermana wybrać jedną z tych postaci. Wybór należy do was. Wsiądziecie z nią na motor i poprowadzicie do mety pokonując wszystkich przeciwników którzy będą deptać wam po piętach.
Wyszukiwanie Liter Czarnego Spidermana

Wyszukiwanie Liter Czarnego Spidermana

Czy pamiętacie jeszcze film Spiderman 3 w którym człowiek pająk zmienił swój kostium? Za sprawą tajemniczej substancji jego strój stał się czarny a on sam zyskał niesamowitą moc. Z czasem jednak substancja zaczęła wpływać na jego psychikę więc postanowił się jej pozbyć. Przyjrzyj się scenie przedstawiającej Spider Mana zarówno w czerwonym jak i czarnym stroju i wyszukaj wszystkie litery znajdujące się w tle!
Dziesięć Różnic Spajdermena

Dziesięć Różnic Spajdermena

Dziesięć bardzo fajnych gier w znajdź różnice, których głównym motywem będzie bardzo znany bohater Marvela - Spiderman. Każdy fan człowieka pająka koniecznie powinien spróbować w niej swoich sił i sprawdzić się przy okazji w szukaniu różnic na obrazkach. Poziomy są bardzo zróżnicowane pod względem poziomu trudności. Z jednymi obrazkami na pewno uporacie się dość szybko, inne natomiast mogą sprawić wam sporo kłopotu.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!