Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Straż Pożarna

Fire Truck Rumble

Fire Truck Rumble

Nie każdy nadaje się na kierowcę straży pożarnej. Osoba prowadząca taki pojazd musi posiadać spore umiejętności radzenia sobie z ruchem na ulicach miast. W końcu w przypadku pożaru czyjeś życie może być niebezpieczeństwie i straż musi zjawić się tam jak najszybciej. Choć zazwyczaj samochody rozstępują się słysząc jadący na sygnale pojazd służb ratunkowych, to jednak bywają momenty w których kierowca nie zauważy lub nie usłyszy dźwięku syreny. Wtedy strażak musi go jak najszybciej wyminąć. Zmierzcie się z 9 wspaniałymi poziomami tej gry i poprowadźcie straż pożarną przez miasto. Omijajcie inne samochody, zbierajcie ikonki bonusów które przywrócą wam życie utracone w skutek kolizji i stłuczek. Do dzieła!
Jazda Strażą Pożarną

Jazda Strażą Pożarną

Jako kierowca straży pożarnej musisz jak najszybciej przewozić strażaków od remizy do miejsca w którym wybuchł pożar. Liczby się każda sekunda i nie możesz popełnić żadnego błędu. Czasami ulice miasta są zatłoczone, jednak najważniejsze jest dojechanie do celu zanim ogień zdąży się rozprzestrzenić. Podczas jazdy uważaj aby przez przypadek nie rozbić samochodu!
Wyścig Strażą Pożarną

Wyścig Strażą Pożarną

Kolejny epizod z serii ciekawych wyścigówek w 3D, których kilka części zamieszczaliśmy już na łamach naszego serwisu. Ta gra wyróżnia się na tle pozostałych, ponieważ wozy które poprowadzimy są bardzo nietypowe. Mianowicie, będziemy ścigali się czerwonymi wozami straży pożarnej! Nowa trasa zabierze nas na opustoszałe drogi wiodące gdzieś przez pustkowia. Nasz wóz widzimy z tyłu, czyli z perspektywy trzeciej osoby. Tak jak wcześniej, na trasach znajdziecie pola które przyspieszą jazdę, ale również plamy oleju które mogą wpłynąć na sterowność i wyrzucić nas na pobocze. Pędźcie ciężarówką przed siebie i pokonajcie każdego z trzech przeciwników!
Dzień z Życia Strażaka

Dzień z Życia Strażaka

Dzisiaj rozpoczyna się Twoja przygoda jako strażaka. Pierwszy dzień w nowej pracy może okazać się prawdziwym wyzwaniem. W tym fachu nigdy nie wiadomo, czy podczas Twojej szychty gdzieś w mieście nie wybuchnie pożar. Odpowiedzialny strażak zawsze musi pamiętać o napełnieniu zbiornika w swoim wozie. Rozpocznij od tego grę. Następnie sprawdź mapę i zobacz czy gdzieś się nie pali. Jeśli zauważysz animowaną strzałkę szybko wsiadaj za kierownicę swojej straży pożarnej i ruszaj do akcji!
Bitwa Karetki Radiowozu i Straży Pożarnej

Bitwa Karetki Radiowozu i Straży Pożarnej

Super gra która od razu przywodzi na myśl starą, fajną grę pecetową Destruction Derby. Także i tutaj weźmiemy udział w turnieju samochodowym deatchmatch i ruszymy na arenę z której zwycięsko wyjedzie tylko jeden samochód. Do wyboru mamy wyłącznie pojazdy służb porządkowych, w menu znajdziemy więc różne radiowozy, wozy strażackie oraz karetki i ambulanse. Cel gry jest natomiast bardzo prosty. Musimy rozwalić wszystkich przeciwników. Ruszaj do akcji i zderzaj się z innymi samochodami, zbieraj dodatki w postaci ikonek które dadzą ci fundusze na nowe pojazdy, większą siłę zderzania lub szybkość.
Parkowanie Strażą Pożarną

Parkowanie Strażą Pożarną

Czy marzyliście w dzieciństwie o zostaniu strażakiem? To na pewno ekscytująca i pożyteczna praca. Poczujcie się jak prawdziwy strażak i poprowadźcie swój czerwony wóz którym ruszycie gasić szalejące w pewnym mieście pożary. Czas odgrywa tutaj ważną rolę. Musicie zdążyć dotrzeć na miejsce, nie rozbić po drodze pojazdu, zaparkować go w wyznaczonym miejscu a następnie za pomocą węża ugasić ogień. Wraz z kolejnymi poziomami rośnie poziom trudności.
Pojazdy Służb Miejskich

Pojazdy Służb Miejskich

Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na serii klocków Lego City. Przed tobą kolejny, ciężki dzień pracy w mieście Lego. Poprowadzisz różne pojazdy służb porządkowych takie jak wóz straży pożarnej, karetkę lub policję. Każdy z tych pojazdów służy do wykonywania innych zadań. Na początku obejmiesz kontrolę nad strażą pożarną i klikając strzałki doprowadzisz ją do miejsca w którym wybuchł pożar. Ugaś go i przejmij kontrolę nad kolejnym pojazdem. Czekają na ciebie również misje karetką oraz radiowozem policyjnym. Miłej zabawy!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!