Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Świnka Pepa

Gwiazdy Świnki Pepy

Gwiazdy Świnki Pepy

Świnka Pepa to bajka dla najmłodszych emitowana na kanale Mini Mini. W tej grze zadaniem gracza będzie odszukanie wszystkie ukrytych gwiazdek na obrazkach z tytułową bohaterką. Sprawdźcie swoją spostrzegawczość. Gramy za pomocą myszki, aby usunąć znalezioną literkę z obrazka wystarczy na nią kliknąć. Powodzenia!
Świnka na Pikniku

Świnka na Pikniku

Świnka Peppa znana z bajek dla najmłodszych widzów na Mini Mini postanowiła zrobić sobie piknik w przydomowym ogródku. Najpierw trzeba będzie jednak rozmieścić tam cały sprzęt. Możecie spojrzeć na obrazek który podpowie wam, jak można różne przedmioty oraz meble ogrodowe rozmieścić. Przeciągajcie myszką różne płotki, krzesełka, stoliki, parasol a nawet grilla i udekorujcie jej ogród jak najładniej!

Popularne Gry Świnka Pepa

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!