Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Syrenki

Ślub Syrenki

Ślub Syrenki

Dzisiejszego dnia na dnie morskich głębin odbywa się piękny i elegancki ślub pewnej syrenki. Brakuje już tylko panny młodej. Nie mam jej tam ponieważ nie wie jaką suknię na siebie włożyć. Pomóż jej wybrać jak najlepszy, ślubny strój dzięki któremu zrobi na wszystkich gościach piorunujące wrażenie!
Królestwo Syrenki

Królestwo Syrenki

Mermaid Kingdom Hidden Letters, jak nietrudno się domyślić to gierka polegająca na szukaniu ukrytych liter. Scenki przedstawiając podwodny świat zamieszkiwany przez piękne syrenki. Aby wygrać musisz odszukać każdą literę ukrytą na obrazku. Gra przeznaczona jest głównie dla dzieci ze względu na swoje walory edukacyjne, ale nie tylko.
Syrenka Księżniczka

Syrenka Księżniczka

Poznajcie pewną piękną syrenkę, jest księżniczką podmorskiego świata. Spróbuj doradzić jej w kwestii doboru stroju na wieczorną uroczystość na dworze. Możesz wybierać różne części stroju, zmieniać je i dopasowywać sprawdzając tym samym, jak nasza bohaterka będzie się prezentowała w nowym stroju. Powodzenia!
Piękna Syrenka

Piękna Syrenka

Dawno temu głęboko w morskich głębinach istniała piękna perła która za sprawą magicznej mocy przemieniła się w jeszcze piękniejszą syrenkę. Teraz syrenka będzie musiała jednak w coś się ubrać. Pomóż jej dokonać właściwego wyboru. Przejrzyj całą gamę dostępnych części stroju i wybierz tylko te, w którym twoim zdaniem będzie wyglądała najpiękniej!
Mała Syrenka

Mała Syrenka

W tej grze flash będziesz miała okazję ubrać pewną małą, uroczą syrenkę która mieszka wraz ze swoją rodziną na dnie oceanu. Zabaw się w jej stylistkę, możesz zmieniać niemal każdy element jej stroju i dopasować go do swojego gustu. Przymierzaj je i zmieniaj, poszukaj jakiś fajnych kolczyków czy naszyjnika, wybierz dla niej fryzurę, makijaż oraz inne akcesoria. Miłej gry!
Opiekuńca Syrenka

Opiekuńca Syrenka

W grze Mermaid BabySitter wcielisz się w rolę pewnej uroczej syrenki, która postanowiła otworzyć na dnie morza swój własny żłobek dla małych stworzonek morskich. Poszczególne stworzenia pozostawiają u niej pod opieką swoje pociechy, a ty w tym czasie musisz zapewnić im jak najlepszą opiekę. Staraj się zapewnić dzieciom wszytko czego potrzebują - jedzenie, zabawę, sen oraz inne atrakcje których sobie zażyczą. Czego w danej chwili oczekuje dany bobas dowiesz się z chmurki unoszącej się koło jego głowy!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!