Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Szukanie Liter

Szukanie Liter

Szukanie Liter

Nowa gra o szukaniu ukrytych liter, tym razem nawiązująca do bajki animowanej z 1998 roku. Film opowiada historię pewnej dziewczyny imieniem Mulan która dzięki swojemu bohaterstwu ratuje Chiny przed najeźdźcą. W grze zmierzysz się z trzema scenami z bajki i poszukasz na każdej z nich ukrytych liter.
Samochodowe Litery

Samochodowe Litery

Co jest piękne w grach online? To, że aby w nie zagrać wystarczy internet oraz przeglądarka. Zagraj w kolejną gierkę w szukanie ukrytych liter, tym razem na scenach przedstawiających super samochody!
Zabawki i Litery

Zabawki i Litery

Przenieście się do kolorowego świata zabawek z Toy Story 3 i poszukajcie wraz z nimi liter ukrytych na obrazkach. W grę gramy tylko myszką, po odszukanie jednej z liter wystarczy kliknąć na nią myszką a zniknie.
Szukanie Liter z Tomem i Jerrym

Szukanie Liter z Tomem i Jerrym

Czy macie ochotę poszukać ukrytych literek alfabetu wraz z Tomem i Jerrym? Przyjrzyjcie się ilustracjom przedstawiającym ten wybuchowy i niezwykle zabawny duet kota i myszki którzy wiecznie ze sobą walczą i sprawdźcie swoją spostrzegawczość!
Litery Mario

Litery Mario

Następna część z fajnej serii gier w szukanie ukrytych na obrazkach liter. Tym razem głównym motywem scenek będzie postać znanego z gier zabawnego hydraulika imieniem Mario. Zdobywaj punkty klikając znalezione litery pamiętając, aby nie klikać w niewłaściwych miejscach.
Truskawkowe Ciastko i Litery

Truskawkowe Ciastko i Litery

Tym razem gra w szukanie liter przeznaczona dla miłośniczek Truskawkowego Ciastka. Na każdej kolorowej scence przedstawiającej bohaterkę musicie wskazać za pomocą myszki wszystkie litery. Nie będzie to takie proste jakby się mogło wydawać, o czym z pewnością przekonacie się po kilku chwilach rozgrywki.
Litery Gangnam

Litery Gangnam

Zupełnie nowa gra w szukanie liter, tym razem obrazki nawiązują do stylu Gangnam który ostatnimi czasy bije rekordy popularności. Przyjrzyj się scenom, przesuwaj wirtualną lupę po ekranie i kawałek po kawałeczku zbadaj scenkę. Litery zostały bardzo sprytnie ukryte więc ich znalezienie z pewnością zajmie ci trochę czasu.
Spongebob Hidden Alphabets

Spongebob Hidden Alphabets

Kolejny epizod bardzo trudnej gry w szukanie liter. Gdy spojrzycie na obrazek po raz pierwszy na pewno nie zauważycie więcej niż jednej czy dwóch z nich. Zostały na prawdę sprytnie ukryte. Musimy polegać głównie na swojej pomysłowości i domyślić się pod jakim kształtem może być ukryta jednak z nich. Głównym motywem gry jest Spandzbob Kanciastoporty.
Policyjny Radiowóz

Policyjny Radiowóz

Gra dla wszystkich fanów szukania liter. Zabawcie się w detektywów i przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu przedstawiającemu policyjny radiowóz. Ukryto tam aż 26 różnych liter, znajdziecie tam więc niemal cały alfabet. Każda litera została sprytnie wtopiona w kolorystykę otoczenia co sprawia, że staje się bardzo słabo widoczna.
Poszukiwanie Liter Alfabetu

Poszukiwanie Liter Alfabetu

Jesienna pora to świetny okres na pisanie listów do znajomych, przyjaciół i rodziny. Pomóż Toto, Sisi, Minie i Lisie odszukać wszystkie litery alfabetu które gdzieś się zapodziały. Jeśli ich nie odszukają nie będą w stanie ułożyć żadnej treści. Rozejrzyj się po ich domu i za pomocą myszki klikaj w miejsca w których zauważysz jedną z liter!
Psia Buda

Psia Buda

Na tej scence znajdują się dwa urocze szczeniaki. Właśnie rozglądają się za czymś do jedzenia i picia. W czasie gdy zajęte są poszukiwaniami ty spróbuj poszukać ukrytych na tym obrazku liter. Ba się dobrze i zdobądź jak najwięcej punktów!
Kim Possible Hidden Letters

Kim Possible Hidden Letters

Tytułowa Kim Kolwiek to postać o dwóch osobowościach. Z jednej strony jest normalną nastolatką uczęszczającą do szkoły, z drugiej zaś supertajną agentką która bardzo często ratuje świat przed zagładą. Obejrzyjcie jej obrazek i sprawdźcie się w szukaniu ukrytych liter!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!