Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Szukanie Rzeczy

Schwytaj Czarownicę

Schwytaj Czarownicę

Wybierz się na polowanie na czarownice! Za chwilę ujrzysz kilka mrocznych scenek których atmosfera potrafi przyprawić o ciarki na plecach. Za pomocą lupy którą możesz przesuwać po ekranie spróbuj znaleźć wszystkie wiedźmy które ukryły się w ciemności. Powodzenia!
Flinstonowie i Ukryte Litery

Flinstonowie i Ukryte Litery

Jeszcze jednak fajna gra dla dzieci, a w szczególności wszystkich fanów kreskówek z udziałem Freda Flinstona. Na scenie przedstawiających tego zabawnego jaskiniowca oraz wszystkich jego przyjaciół będziecie musieli odszukać kilka rozmieszczonych na obrazku liczb. Powodzenia!
Poszukania w Sklepie Sportowym

Poszukania w Sklepie Sportowym

W tej gierce na spostrzegawczość odwiedzicie pewien sklep sportowy. Wśród różnego rodzaju sprzętu musicie poszukać kilku obiektów. Podobnie jak w innych częściach także i w tej grze musicie zmieścić się w czasie. Za prawidłowe kliknięcia zdobywacie punkty. Powodzenia!
Kim Possible Hidden Letters

Kim Possible Hidden Letters

Tytułowa Kim Kolwiek to postać o dwóch osobowościach. Z jednej strony jest normalną nastolatką uczęszczającą do szkoły, z drugiej zaś supertajną agentką która bardzo często ratuje świat przed zagładą. Obejrzyjcie jej obrazek i sprawdźcie się w szukaniu ukrytych liter!
Lodowe Różnice

Lodowe Różnice

Gra w szukanie różnic oparta na filmie animowanym Epoka Lodowcowa. Na scenach które zobaczysz przedstawiono kilku występujących w niej bohaterów w różnych sytuacjach. Obrazki są dwa, i choć na pozór wydają się identyczne to jednak wcale takie nie są. Różnią się kilkoma szczegółami które musisz odnaleźć.
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia

Relaksująca i przyjemna dla oka gra w szukanie ukrytych miejsc na scence. Obrazek nawiązuje do pięknej bajki o Pięknej i Bestii. Zostały z niej wycięte znacznie mniejsze fragmenty obrazka a ty graczu musisz wskazać skąd. Gra nie kończy się na jednym poziomie, jeśli uda ci się ukończyć pierwszy przejdziesz do następnego etapu.
Litery w Shanghaiu

Litery w Shanghaiu

Wybierz się w bardzo daleką podróż i odwiedź Shanghai. Panorama miasta nocą robi ogromne wrażenie, dziwne jest tylko to, że wszędzie unoszą się ledwo widoczne litery. Spróbuj je wszystkie pozbierać. Za każde prawidłowe kliknięcie zostaniesz nagrodzony punktami!
Wiewiórkowe Litery

Wiewiórkowe Litery

Przyjrzyj się tym kolorowym scenkom z bajki animowanej o przygodach Alvina i wiewiórek i spróbuj odszukać wszystkie literki które zostały ukryte na obrazkach. Jedne z nich zostały schowane trochę lepiej, inne z pewnością dojrzysz natychmiast. Znajdź je wszystkie!
Szukanie Gwiazdek Minionków

Szukanie Gwiazdek Minionków

Zabawcie się w poszukiwanie gwiazdek ukrytych na obrazkach przedstawiających sceny z pierwszej części bajki Minionki Rozrabiają! Jeśli przyjrzycie im się dokładnie na pewno nie będziecie mieli większych problemów ze wskazaniem każdej z nich. Dodatkowo odblokujecie kolejny poziom na którym ujrzycie następną scenę.
Gwiazdy Animków

Gwiazdy Animków

Nowa gierka w szukanie ukrytych na obrazkach gwiazdek, w tym przypadku obrazki będą nawiązywały do bardzo znanych postaci animków, wśród których znajdziecie między innymi Królika Bugsa, Kaczora Daffyego i nie tylko. Jeśli przejdziecie pierwszy poziom odblokujecie kolejny, i tak do końca gry.
Trzy Zagadki

Trzy Zagadki

W grze zmierzycie się z trzema różnymi lokacjami, każda z nich zabierze nas w zagadkowe miejsce w którym poszukamy liter. W sumie na wszystkich scenach ukryto ich aż 26, są to litery od A do Z. Za prawidłowe kliki zdobywamy punkty, za nieprawidłowe kliknięcia punkty tracimy. Spróbujcie uzyskać jak najlepszy czas!
Poszukiwania w Przebieralni

Poszukiwania w Przebieralni

Przebieralnia to miejsce w którym niektórzy zostawiają różne przedmioty, po prostu położą je gdzieś i zapominają zabrać ze sobą. Twoje zadanie polega na szukanie takich zaginionych przedmiotów na prośbę ich właścicieli. Zajrzyj do tego pokoju wypełnionego różnymi rzeczami i spróbuj znaleźć tylko te, które zostały wymienione na liście.

Popularne gry szukanie rzeczy

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!