Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Tomek I Przyjaciele

Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

Potrenujcie trochę swoje umiejętności malarskie w nowej kolorowance opartej na motywach bajki dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Tytułowy Tomek jest lokomotywą która zawsze stara się nieść pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Dobierzcie dla niego wasze ulubione kolory i nadajcie tej szarej scenie trochę wyrazu!
Tomek i Przyjaciele

Tomek i Przyjaciele

Gierka Thomas Tank Engine została oparta na bajce dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Tytułowy Tomek to niezwykle zabawna i uprzejma postać lokomotywy. W tej gierce jego zadaniem, a zarazem Twoim będzie przewiezienie ładunku farby do znajdującej się kilka kilometrów stąd fabryki. Steruj prędkością pociągu starając się nie wypaść z torów ani nie doprowadzić do żadnej katastrofy. Miłej gry!
Tomek i Przyjaciele Kolorowanka

Tomek i Przyjaciele Kolorowanka

Fajna gierka edukacyjna dla dzieci oparta na bajce Tomek i Przyjaciele. Jest to typowa kolorowanka w której waszym zadaniem będzie pomalowanie tytułowego Tomka, czyli zabawnej lokomotywy stojącej spokojnie na stacji kolejowej. Wybierajcie kolory z dostępnej w grze palety i nanoście je na obrazek za pomocą myszki.
Umyj Silnik Tomka

Umyj Silnik Tomka

Jeszcze jedna gra oparta na bajce dla najmłodszych pod tytułem Tomek i Przyjaciele. Tym razem Tomek bardzo się ubrudził podczas ostatniej wyprawy. Musisz pomóc mu się umyć. Szoruj go za pomocą myszki i spraw, aby po całym zabiegu wyglądał jak nowa lokomotywa!
Skubi i Przyjaciele

Skubi i Przyjaciele

Wybierz jeden z trzech poziomów trudności i spróbuj ułożyć obrazek przedstawiający Skubiego Doo wraz ze swoimi przyjaciółmi. Znajduje się tam również Shaggy, Fred, Velma oraz Daphne. Ułożenie tej sceny przedstawiającej całą ekipę detektywów i poszukiwaczy duchów nie będzie łatwe jednak na pewno każdy fan tej świetnej kreskówki sobie poradzi.
Animki i Ukryte Litery

Animki i Ukryte Litery

Tym razem mamy dla was gierkę, która na pewno spodoba się wszystkim fanom animków, Królika Bugsa, Loli, Daffyego oraz ptaszka Tweety. Przyjaciele postanowili rozegrać ze sobą partyjkę snookera i sprawdzić kto z nich gra najlepiej. Twoim zadaniem natomiast będzie znalezienie wszystkich literek alfabetu ukrytych na tej scenie. Powodzenia!
Myszka Miki i Przyjaciele

Myszka Miki i Przyjaciele

Miki postanowił wybrać się wraz ze swoim najlepszym przyjacielem na wycieczkę. Podczas tym wyprawy mają zamiar poszukać liczb ukrytych w scenerii. Nie będzie ich dużo, dokładnie będzie ich siedem. Każda z nich znajduje się gdzieś na obrazku, jednak na początku nie są zbyt widoczne. Po kilku chwilach poszukiwań na pewno je dostrzeżesz.
Przedmioty Skubiego

Przedmioty Skubiego

Poszukajcie przedmiotów które kryją się na obrazkach których tytułowymi bohaterami będzie cała ekipa detektywów tropiących duchy i zjawy! Wśród nich jest najbardziej znany pies świata - Scooby Doo! W chwilach grozy pierwszy ucieka, jednak bez niego przyjaciele nie rozwiązaliby ani jednej sprawy. Tym razem to ty graczu zabawisz się w poszukiwacza i spróbujesz wskazać myszką każdy przedmiot ukryty na tych scenkach!
Dora i Przyjaciele

Dora i Przyjaciele

Dora, Diego i grupa ich najlepszych przyjaciół wybrali się na przejażdżkę w góry. Mają swój własny samochód, możesz wybrać jeden z trzech dostępnych modeli i pomóc im pokonać trudny i ośnieżony szlak będący jedyną drogą. Na kolejnych 10 poziomach zmierzysz się z różnymi niebezpieczeństwami i spróbujesz zebrać monety aby zdobyć większą ilość punktów. Czy uda ci się przeprowadzić wszystkich przyjaciół bezpiecznie do celu?
Zbieranie Jajek Wielkanocnych

Zbieranie Jajek Wielkanocnych

Wielkanoc już za kilka dni zawita do krainy Mario i Yoshiego. Przyjaciele już dziś postanowili wybrać się na wyprawę po jajka. Jedyne miejsce w którym mogą je znaleźć to leśne gniazda ptaków. Yoshi wspiął się na samą górę i kopiąc w drzewo zrzuca jajka na dół. Mario stoi na dole z koszykiem i próbuje je złapać. Twoim zadaniem będzie utorowanie im drogi i usuwanie wszystkich przeszkód mogących je zatrzymać.
Przeprawa przez Rzekę

Przeprawa przez Rzekę

Przed bohaterem Bayblade trudne zadanie. Dzisiaj nurt w rzece jest bardzo silny. Pomóż mu przeprawić się na drugi brzeg gdzie czekają na niego przyjaciele. W tym celu musisz wybierać odpowiednią odległość, kąt oraz siłę skoku aby bezpiecznie skakać z jednej pływającej tratwy na drugą. Każda z nich będzie znajdowała się w nieco innej odległości więc lepiej zastanów się dwa razy. W przeciwnym wypadku wpadniesz do wody!
Traktorowy Luigi

Traktorowy Luigi

Mario oraz jego przyjaciele powracają wraz z drugą częścią świetnej gry traktorowej! Wciel się w rolę Luigiego i ruszaj przed siebie traktorem ciągnąc za sobą przyczepkę która w trakcie drogi zapełni się monetami i innymi obiektami. Pamiętaj, że musisz przewieźć jak najwięcej towarów a jedynym sposobem aby tego dokonać będzie regulowanie prędkości w zależności od panujących na drodze warunków. Ukończ każdy poziom i odblokuj wszystkie postacie!

Popularne gry tomek i przyjaciele

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!