Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Transformers

Optimus Walczy z Robotami

Optimus Walczy z Robotami

Ruszaj na misję wraz z dowódcą autobotów, Optimusem Primem i pomóż mu wydostać się z niebezpiecznej planety pełnej robotów i dronów. Nasz transformers ma możliwość strzelania plazmowymi kulami dzięki którym będzie w stanie zniszczyć całą masę przeciwników, jednak musisz mu w tym pomóc. Steruj jego bronią za pomocą myszki i niszcz wszystkie roboty które staną na twojej drodze!
Słodkie Zwycięstwo

Słodkie Zwycięstwo

Jeśli podobała wam się trzecia część filmu Transformers to koniecznie zagrajcie w gierkę opartą na jego motywach. Wcielamy się w postać Transformersa Bumblebee i ruszamy do walki z Deceptikonami planującymi zniszczyć miasto. Akcję oglądamy z perspektywy TPP, czyli trzeciej osoby. Nasz robot dysponuje różnymi broniami, niektóre z nich znajdziemy podczas chodzenia po mapie. Przeciwnicy będą pojawiali się w miarę oddalania się od startu. Unikaj ich ognia i odwzajemnij im serią z karabinu lub rakietą.
Ubieranka Robota

Ubieranka Robota

Zabawna gierka w tworzenie swoich własnych postaci robotów Transformers. Z różnych części widocznych na ekranie możesz ułożyć swojego własnego robota i dopasować każdy szczegół jego wyglądu zgodnie ze swoim gustem. Zagrajcie i sprawdźcie sami!
Niesamowity Spajdermen

Niesamowity Spajdermen

Tym razem aby Spiderman mógł osiągnąć swój cel będzie musiał dotrzeć do końca poziomu zbierając wszystkie koszulki Batmana oraz Transformers. Podczas gry będziesz wystrzeliwał swoją sieć i pokonywał kolejne lokacje od budynku do budynku uważając aby nie spaść wprost pod koła jadących po miejskich drogach samochodów. Wykorzystaj umiejętności człowieka pająka a na pewno osiągniesz sukces.
Wyścig Oprimusa

Wyścig Oprimusa

Szef Autobowów, potężny Optimus Prime wyrusza na kolejną misję. Dookoła panuje zimowa aura jednak bez względu na pogodę musisz doprowadzić go do celu i zatrzymać Deceptikony które ponownie próbują przejąć potężne artefakty pochodzące ze zniszczonego Cybertronu. Optimus zamiast przemienić się w ciężarówkę postanowił wykorzystać bardziej przyziemny środek lokomocji i wsiadł na normalny motor. Podczas jazdy po ośnieżonych pagórkach pomóż mu w zmienianiu energii i pokonywaniu wzniesień.

Popularne gry transformers

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!