Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Trzy W Jednej Linii

Smerfowe Trzy w Jednej Linii

Smerfowe Trzy w Jednej Linii

Przenieś się do wioski Smerfów i pomóż im w wykonaniu zadania polegającego na ułożeniu tablicy bejeweled. Układaj po trzy identyczne obiekty w jednej linii i pospiesz się, ponieważ czas nieubłaganie płynie do przodu i możesz nie zdążyć. Powodzenia!
Trzy Pisanki w Linii

Trzy Pisanki w Linii

Gierka stworzona specjalnie z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych! Zamieniajcie ze sobą różnokolorowe pisanki i układajcie je po trzy takie same w jednej linii. Zdobywajcie punkty i bawcie się dobrze! Wesołych świąt!
Diamentowa Przygoda

Diamentowa Przygoda

Jewel Quest to gra dla wszystkich miłośników gier trzy w jednej linii. Zamieniajcie ze sobą miejscami różne obrazki w taki sposób, aby układać je w rzędach po trzy takie same. Tylko w ten sposób będziecie w stanie je usunąć i zdobywać punkty. Możemy szeregować je zarówno pionowo, jak i w poziomie. Do dzieła!
Arktyczne Owoce

Arktyczne Owoce

Odwiedźcie dwa sympatyczne pingwiny mieszkające na biegunie północnym i pomóżcie im w zbieraniu owoców! Aby je zebrać układajcie je po trzy w jednej linii, tak jak w klasycznej grze bejeweled. Gra posiada fajną grafiką oraz animację. Na pewno wciągnie Was na długie godziny!
Podwodne Zbiory

Podwodne Zbiory

W tej odsłonie gry nie zmieniło się prawie nic w stosunku do poprzedniej części. Tak samo jak i tam, także tutaj mamy możliwość dekorowania akwarium, kupowania nowych ryb, dekorowania otoczenia oraz zarabiania pieniędzy na graniu w trzy w jednej linii. Zamieniamy różne obrazki miejscami, układamy trzy takie same w jednym rzędzie i zdobywamy fundusze. Powodzenia!
Trzy w Jednej Linii Rybki H2O

Trzy w Jednej Linii Rybki H2O

Następna gierka z serii Fishdom, która tym razem stanowi klasyczną grę bejeweled, czyli trzy w jednej linii. Układajcie w liniach po trzy takie same obiekty zamieniając je ze sobą miejscami, jeśli utkniecie kliknijcie przycisk HINT a uzyskacie podpowiedź. Gra składa się z kilku leveli a każdy kolejny będzie trudniejszy od poprzedniego. Miłej gry!
Pary na Halloween

Pary na Halloween

Ta gierka powstała z okazji święta Halloween, więc nie zdziwcie się, jeśli ujrzycie rozmaite, straszne symbole tego święta, takie jak czarownice, lampiony zrobione z dyni lub różne potwory. Pomijając oprawę graficzną gra stanowi typową zabawę w trzy w jednej linii, a nasze zadanie polega na usuwaniu obrazków poprzez układanie ich po trzy.
Monety z Kongo

Monety z Kongo

Nowa i bardzo fajna gra z gatunku trzy w jednej linii. Tym razem na poszczególnych ikonkach przedstawiono monety. Zasady są jak zwykle bardzo proste. Wystarczy wykorzystać myszkę do zamienienia ich miejscami starając się uszeregować rzędy różnokolorowych monet przynajmniej po trzy identyczne. Jeśli ci się uda taki szereg zniknie z ekranu a z góry wsypią się nowe monety.
Ikonki Spidermana

Ikonki Spidermana

Celem tej gierki z superbohaterem Spidermanem będzie układanie ikonek przedstawiających postacie z kreskówki przynajmniej po trzy w jednej linii, tak samo jak w typowych grach bejeweled. Masz na to tylko pięć minut, w tym czasie musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Sprawdź, czy ci się to uda!
Pirackie Kamienie

Pirackie Kamienie

Zagraj wraz z pewnym piratem w układanie bardzo cennych kamieni, diamentów, szmaragdów i rubinów! Możesz zebrać kamienie jeśli ułożysz trzy identyczne w jednej linii. Im więcej ułożeń uda ci się dopasować tym więcej punktów zdołasz zdobyć. Wszystko zależy od tego, jak szybko wypatrzysz kolejne możliwości!
Świąteczne Bejeweled

Świąteczne Bejeweled

Świetna, świąteczno zimowa gra w trzy w jednej linii z całą masę różnych udziwnień. Reguły gry objaśni ci sam Święty Mikołaj. Zamieniaj ze sobą miejscami ikonki przedstawiające śniegowe bałwanki, renifery, cukierki i inne gadżety kojarzące się wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia i zdobywaj w ten sposób kolejne punkty!
Magiczne Runy

Magiczne Runy

Niektóry mawiają, że runy to magiczny alfabet podarowany niegdyś ludzkości przez skandynawskiego boga Odyna. Z pewnością posiadają długą i fascynującą historię. Spróbuj zagrać w grę i poczuć klimat tajemniczego, pradawnego języka rozwiązując kolejne układanki bejeweled, czyli w skrócie - trzy w jednej linii.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!