Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ucieczki

Pokój z Kreskówki

Pokój z Kreskówki

Ktoś postanowił zrobić ci kawał i doszedł do wniosku że bardzo zabawne będzie zamknięcie cię w pokoju. Nie możesz siedzieć tu przez cały czas, w końcu musisz znaleźć jakiś sposób na wydostanie się z tej pułapki. Na pewno przydadzą cię się różne przedmioty. Najpierw jednak musisz ich poszukać rozglądając się po całym pomieszczeniu. Gdy już znajdziesz wszystko zastanów się jak ten ekwipunek wykorzystać.
Przygoda na Podwórku

Przygoda na Podwórku

Podczas tej gry odwiedzimy podwórko oraz tereny roztaczające się przed pewnym, ładnym domem jednorodzinnym. W jego sąsiedztwie nie ma innych budynków. Czy uda wam się wydostać z tego miejsca? Rozejrzyjcie się dokładnie po okolicznych krzakach, drzewach i krzewach, poszukajcie wszystkich przedmiotów oraz nietypowych miejsc które aż proszą się o rozwiązanie swojej zagadki i ucieknijcie stąd jak najszybciej!
Pokój Komputerów

Pokój Komputerów

Znajdujesz się w pokoju który prawdopodobnie należy do jakiegoś informatyka. Pełno w nim komputerów i sprzętu. Problem stanowią jednak zamknięte drzwi. Być może będziesz w stanie je otworzyć, jednak nie będzie to proste. Pokój kryje w sobie znacznie więcej niż się wydaje, poszukaj przedmiotów, wykorzystaj je we właściwy sposób a z pewnością już wkrótce będziesz wolny.
Ucieczka ze Szpitala

Ucieczka ze Szpitala

Znajdujesz się na jednym ze szpitalnych oddziałów, niestety niczego nie pamiętasz. Być może byłeś ofiarą wypadku a brak wspomnień świadczy o jakimś urazie głowy? Nie masz jednak zamiaru spędzić tutaj ani chwili dłużej. Spróbuj zajrzeć do wszystkich szafek i dokładnie zbadaj otoczenie. Znalezione przedmioty na pewno ci się przydadzą, wystarczy że wykorzystasz je we właściwych miejscach.
Pokój Nastolatka

Pokój Nastolatka

Znajdujesz się w typowym pokoju nastolatka, znajdziesz tam łóżko, biurko, regał z książkami oraz całkiem spory bałagan. Najważniejsze jednak będzie wydostanie się z tego zamkniętego miejsca. Jeśli dobrze się rozejrzysz dojrzysz dziwne liczby które do czegoś służą. Być może potrzebny będzie jakiś kod. Rozejrzyj się bardzo uważnie a z pewnością połapiesz się w tej łamigłówce.
Ucieczka z Więzienia

Ucieczka z Więzienia

Fajna, humorystyczna gierka na refleks. Nasz bohater został niesłusznie posądzony i osadzony w więzieniu. Ma jednak zamiar się z niego wydostać, jednak trudno będzie opracować plan ucieczki gdy za kretami co chwilę przechodzi strażnik. Wykorzystaj momenty w których nie widzi co robisz i bierz się do roboty. Musisz rozpisać plan, a następnie zrobić tunel.
Gdzie Moja Szminka

Gdzie Moja Szminka

Tym razem Mimi po raz kolejny przez swoje roztargnienie zgubiła coś, czego nigdzie nie może znaleźć. Tym razem jest to zwykła szminka, jednak jeśli nie pomaluje sobie ust nie wyjdzie na zakupy. Ruszaj na poszukiwania i przetrząśnij całe jej mieszkanie. W końcu szminka nie mogła się zapaść pod ziemię. Rozwiązuj wszystkie zagadki na które natrafisz i miej oczy dookoła głowy.
Szara Świąteczna Ucieczka

Szara Świąteczna Ucieczka

Zostałeś uwięziony w świecie, w którym jedynymi kolorami są odcienie szarości. Pomimo stojącej w pokoju choinki nie czujesz klimatu świat. Chcesz się stąd jak najszybciej wydostać, jednak to nie będzie takie proste. Zastanów się co zrobić, poszukaj różnych przedmiotów które mogą okazać się bardzo użyteczne i wykorzystaj je we właściwy sposób a z pewnością odniesiesz sukces!
Poszukaj Pieska

Poszukaj Pieska

Pewnego razu pan wybrał się na spacer ze swoim pieskiem o imieniu Goldy, niestety piesek zerwał się ze smyczy i pogonił za kotem. Teraz nie pozostaje ci nic innego jak tylko podążyć jego śladem. Pomogą ci w tym rzeczy które piesek zgubił podczas ucieczki. Zbliża się wieczór a spacer po Washington Square po zmroku to niezbyt dobry pomysł. Spiesz się i znajdź go zanim zapadnie zmrok!
Apartament na 99 Piętrze

Apartament na 99 Piętrze

Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w ładnym apartamencie znajdującym się na 99 piętrze wieżowca. Ktoś was tam zamknął więc tylko dzięki chłodnej kalkulacji i umiejętności radzenia sobie w podobnych sytuacjach będziecie w stanie uciec. W apartamencie na pewno znajdą się przedmioty które okażą się bardzo przydatne i użyteczne. Wystarczy że dobrze się po nim rozejrzycie a następnie znajdziecie dla każdego z nich właściwe zastosowanie.
Ucieczka przed Smokiem

Ucieczka przed Smokiem

Rzuć się do ucieczki przed goniącym cię smokiem i spróbuj wyjść z tego cało! Mario będzie jechał na szybkim motorze, jednak moc pojazdu nie zapewni ci sukcesu. Tylko dzięki swoim umiejętnością będziesz w stanie ujść z życiem unikając latającego potwora. Podczas przejażdżki, podobnie jak w podobnych grach z Mario spróbuj zebrać wszystkie gwiazdki!
Sekret Drewnianego Domu

Sekret Drewnianego Domu

Pewien piękny, drewniany dom stał się dla ciebie więzieniem. Nie możesz się z niego wydostać w normalny sposób, będziesz więc musiał znaleźć sposób bardziej nietypowy. Poszukaj przedmiotów które mogą się przydać, z pewnością w pomieszczeniach da się znaleźć coś, co okaże się bardzo przydatne, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Następnie pomyśl jak te przedmioty wykorzystać a z pewnością dasz radę uciec.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!