Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ukryte Obiekty

Tawerna na Dzikim Zachodzie

Tawerna na Dzikim Zachodzie

Czy jeśli mielibyście okazję cofnąć się do czasów dzikiego zachodu to nie skorzystalibyście z takiej okazji? Przyjaciel głównego bohatera gry powiedział mu niedawno, że istnieje pewne miejsce w którym do dziś stoi stara tawerna. W tym miejscu niegdyś zbierali się kowboje chcący napić się nieco mocniejszego trunku. Z pewnością mury tej budowli mogłyby opowiedzieć nam niejedną ciekawą historię z życia kowboi. Przenieś się tam i poszukaj przedmiotów które ukryto na obrazkach!
Leśny Sen 2

Leśny Sen 2

Dołączcie po raz drugi po podróżnika zwiedzającego magiczny, senny las. To stare miejsce, niektóre z drzew mają setki lat i z pewnością niejedno widziały. Dzisiaj udało mu się dotrzeć do kolejnego, tajemniczego miejsca które usiane jest starymi symbolami. Jest ich aż 130, czyli cała masa. Wszędzie walają się wielkie, kamienne głowy bóstw, co wskazuje na to, że kiedyś prawdopodobnie znajdowała się tutaj świątynia. Być może odszukanie wszystkich symboli pomoże ci tą tajemnicę?
Zaginione Dziecko

Zaginione Dziecko

Pewna detektyw otrzymała właśnie nowe zadanie. Musi ruszyć tropem zaginionego dziecka które zniknęło ze szkolnego obozu. Policja do tej pory nie wpadła na jego trop. Pomóż jej w znalezieniu śladów które naprowadzą ją na właściwe tory. Podczas gry odwiedzisz wnętrza dwóch przyczep kampingowych i poszukasz w nich ukrytych obiektów. Miej oczy szereko otwarte i zwracaj uwagę na poszlaki które na pierwszy rzut oka nie są widoczne.
Dziecięca Sypialnia

Dziecięca Sypialnia

W tej grze otrzymasz listę przedmiotów oraz zabawek które musisz odszukać w pewnej dziecięcej sypialni. To typowa gierka polegająca na szukaniu ukrytych obiektów, więc usiądź spokojnie w fotelu i przyjrzyj się tej scence. Na pewno po chwili dostrzeżesz pierwszy z obiektów. Czas cały czas leci, jeśli odliczanie dobiegnie końca przegrasz, jeśli zdążysz przejdziesz do drugiej trudniejszej rundy.
Biżuteria Sabiny

Biżuteria Sabiny

Druga część fascynującej gry o przygodach pewnej dziewczyny o imieniu Sabina. Jej zadaniem będzie znalezienie klejnotów i innych cennych kosztowności w pewnym zagraconym, starym domu. Odwiedzisz kilka pomieszczeń wśród których trafisz między innymi do jadalni i biura. W każdym z tych pomieszczeń musisz wykorzystać swoją spostrzegawczość aby je odszukać. W razie problemów możesz skorzystać również z podpowiedzi znajdującej się pod przyciskiem HINT. Miłej gry!
Szukanie Symboli

Szukanie Symboli

Czwarta odsłona znanej i lubianej, a na dodatek dość trudnej gry w wyszukiwanie obiektów ukrytych na obrazkach. Znajdziecie tu kilka typów ukrytych obiektów. Są wśród nich nuty, jajka, gwiazdki i nie tylko. Najciekawszym utrudnieniem z który spotykamy się w tej serii po raz pierwszy jest limitowana ilość możliwych kliknięć. Musimy zaplanować od których symboli rozpoczniemy nasze poszukiwania. Znalezienie wszystkich z danej kategorii skutkuje zwiększeniem się liczby kliknięć.
Wyszukiwanie na Obrazach

Wyszukiwanie na Obrazach

Spróbujcie przetestować swoją spostrzegawczość w kolejnym epizodzie gry Hidden Tableaux! Na artystycznych obrazach autorzy ukryli ponad 120 różnych obiektów wśród których znajdują się między innymi gwiazdki, liczby oraz fragmenty puzzli. Obejrzyjcie dokładnie każdą scenę i klikajcie w miejscach w których dojrzycie jeden z nich. Mamy możliwość wybory trybu prostego lub trudniejszego. W tym drugim kursor nie zmienia się po najechaniu na szukany obiekty.
Świat Wróżek

Świat Wróżek

Gra Winx Club Hidden Objects to trzy wspaniałe i pełne zagadek poziomy dla wszystkich miłośniczek znanych na całym świecie wróżek. Twoim zadaniem będzie odszukanie każdej z nich na kolorowych i pełnych rozmaitych przedmiotów scenach. Nie masz na to zbyt wiele czasu ponieważ z każdą chwilą upływa czas przeznaczony na wykonanie zadania. Aby zdążyć musisz bardzo uważnie przyglądać się przedstawionym scenom. Powodzenia!
Znajdź Księżniczki

Znajdź Księżniczki

W tej grze opartej na postaciach Walta Disneya czekają na Ciebie trzy poziomy, a na każdym z nich kilka bajkowych księżniczek które musisz odszukać. Jeśli na pierwszej scenie uda ci się je wszystkie odszukać awansujesz do następnego poziomu. Podobnie jak w innych grach na spostrzegawczość także i tutaj tracisz punkty za nieprawidłowe kliki, za właściwe natomiast punkty zdobywasz. Rozglądaj się uważnie dookoła, zbadaj scenę centymetr po centymetrze i postaraj się uzyskać jak najlepszy czas!
Sektery Starej Stajni

Sektery Starej Stajni

Nowa, kolorowa i świetna gra stanowiąca połączenie szukania ukrytych przedmiotów oraz gier polegających na szukaniu różnic na obrazkach. Tym razem przeniesiemy się do starej stajni i postaramy się wydrzeć wszystkie jej tajemnice. Na początkowym poziomie rozpoczniesz od poszukiwania ukrytych przedmiotów, w kolejnych poziomach przejdziesz natomiast do szukania różnic ukrytych na stajennych obrazkach. Pamiętaj, że szybsze ukończenie poziomu da ci więcej punktów!
Przepowiednia Zaginionego Królestwa

Przepowiednia Zaginionego Królestwa

Lost Kingdom Prophecy to interesująca pozycja łącząca w sobie elementy gier przygodowych z grami polegającymi na szukaniu ukrytych obiektów. Podążaj za fabułą gry i wykonuj kolejne zadania, które polegają zazwyczaj na odszukaniu i wskazaniu kilku przedmiotów ukrytych w bajkowych sceneriach. Niektóre przedmioty są podzielone na kilka części, w pierwszym etapie musisz odszukać różne fragmenty posągów, złożyć je w całość a następnie umieścić na stojących w tle statuach. Powodzenia!
Ekspedycja na Mount Everest

Ekspedycja na Mount Everest

Po ostatnim sukcesie i rozwiązaniu zagadki Titanica czeka na nas kolejna przygoda! Ruszaj w kolejną, niesamowitą podróż która tym razem zaprowadzi nas na szczyt największej góry świata - na Mount Everest. Podczas tej wyprawy będzie ci towarzyszył ekspert od wspinaczek - Ed Viesturs. Inne grupy również chcą wspiąć się na sam szczyt, musisz ich wyprzedzić. Droga będzie usłana rozmaitymi zagadkami a na pierwszym poziomie musimy znaleźć litery na podstawie ich nazw.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!