Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ukryte Przedmioty

Szukanie Liczb w Sypialni

Szukanie Liczb w Sypialni

Jeśli lubicie niebieski kolor ścian to koniecznie odwiedźcie tą niebieską sypialnię i sprawdźcie jak takie wnętrze prezentuje się w rzeczywistości. W tym pokoju znajduje się także jedenaście liczb które musicie znaleźć. Zostały bardzo sprytnie wtopione w otoczenie więc wypatrzenie ich może nie być takie proste.
Zaginiony Symbol

Zaginiony Symbol

Jeśli jesteś miłośnikiem gier które wymagają od graczy spostrzegawczości to nie czekaj dłużej tylko zagraj i spróbuj odszukać wszystkie tytułowe ukryte symbole! Poszczególne scenki będą przedstawiały wnętrza pięknego i wystrojonego w najdrobniejszych szczegółach zamku. Zwiedzimy kilka jego komnat i postaramy się poszukać symboli wśród antycznych mebli i kamiennych murów.
Wigilijny Wieczór

Wigilijny Wieczór

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, która dla większości z nas są jednym z najpiękniejszych okresów w roku. W tym magicznym okresie naszą głowę zaprzątają także różne obowiązki oraz świąteczne przygotowania. Nie możemy zapomnieć o choince oraz jej przystrojeniu. Skup się na tym świąteczno - wigilijnym pokoju i spróbuj odszukać wszystkie przedmioty które zostały w nim ukryte.
Pokój Księżniczki

Pokój Księżniczki

Kolejna kolorowa gra dla dziewcząt w bajkowej oprawie. Przenieście się do pokoju pewnej dziewczynki uwielbiającej opowieści o rycerzach i księżniczkach. Spróbujcie odszukać w nim wszystkie ukryte przedmioty. Jeśli wam się powiedzie odblokujecie sobie dostęp do następnego etapu. Jeśli się przyłożycie z pewnością będziecie w stanie odszukać wszystkie rzeczy w kilka chwil!
Przygoda w Meksyku

Przygoda w Meksyku

Kolejna część gry o przygodach podróżniczki Nicole od Flonga. Tym razem podróżniczka postanowiła odwiedzić Meksyk, a dokładniej starożytne ruiny znajdujące się na Jukatanie. Gdy już dotrzesz wraz z nią na miejsce balonem rozglądaj się bardzo uważnie. Wśród kamiennych bloków musisz odszukać kilka obiektów które tam nie pasują. Zmierz się z czasem i pokonuj kolejne poziomy poznając dalszą część jej przygody!
Pomóż Rozwiązać Zagadkę

Pomóż Rozwiązać Zagadkę

Bohaterką gry jest dziewczyna o imieniu Marry Allen. Na co dzień zajmuje się tropieniem duchów, można ją nazwał łowcą zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia na jej adres przyszedł anonimowy list zaadresowany na jej nazwisko. Ktoś prosi ją o zbadanie sprawy starego domu który podobno jest nawiedzony. To dla niej kolejna, świetna okazja na zrobienie kilku fotek. Pomóż jej zgłębić zagadkę tego miejsca i odszukaj wszystkie ukryte w domu przedmioty!
Poszukiwania z Benem

Poszukiwania z Benem

Jeśli uważnie przyjrzycie się tej scenie to na pewno oprócz Bena 10 zauważycie także różne przedmioty znajdujące się w tle. Chwyćcie za myszki i poszukajcie jedynie tych obiektów, które widnieją na liście. Za prawidłowe kliknięcia otrzymacie punkty. Powodzenia!
Przedmioty w Samolocie

Przedmioty w Samolocie

Wykorzystaj spostrzegawczość, przenieś się na pokład pewnego samolotu pasażerskiego i poszukaj ukrytych na nim obiektów. Rozglądaj się uważnie ponieważ mogą być wszędzie. Za prawidłowe kliknięcia zostaniesz nagrodzony, niestety za kliknięcia nieprawidłowe stracisz punkty. Powodzenia!
Poszukania w Sklepie Sportowym

Poszukania w Sklepie Sportowym

W tej gierce na spostrzegawczość odwiedzicie pewien sklep sportowy. Wśród różnego rodzaju sprzętu musicie poszukać kilku obiektów. Podobnie jak w innych częściach także i w tej grze musicie zmieścić się w czasie. Za prawidłowe kliknięcia zdobywacie punkty. Powodzenia!
Śmiertelne Wypadki

Śmiertelne Wypadki

Interesująca i nieco nietypowa gra dla wszystkich miłośników patyczaków. Tym razem niczego nie spodziewające się osobniki odpoczywają w pokoju gościnnym. Twoje zadanie polega na wywołaniu kilku nieszczęśliwych wypadków i pozbyciu się każdego z nich. Znajdź cztery przedmioty ukryte w pokoju w przeciągu 60 sekund!
Hidden Objects

Hidden Objects

Gra dla wszystkich dziewcząt i chłopaków z niecierpliwością wyczekującym święta zakochanych, czyli Walentynek. Znajdziecie się w pewnym romantycznym pokoju pełnym przedmiotów. Spośród nich musicie znaleźć tylko kilka z nich. Rozglądajcie się uważnie po całej scenie, jeśli dostrzeżecie jedną z rzeczy wystarczy że na nią klikniecie a zniknie. Powodzenia!
Poszukiwania w Przebieralni

Poszukiwania w Przebieralni

Przebieralnia to miejsce w którym niektórzy zostawiają różne przedmioty, po prostu położą je gdzieś i zapominają zabrać ze sobą. Twoje zadanie polega na szukanie takich zaginionych przedmiotów na prośbę ich właścicieli. Zajrzyj do tego pokoju wypełnionego różnymi rzeczami i spróbuj znaleźć tylko te, które zostały wymienione na liście.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!