Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Umizoomi

Budowa Maszyn z Umizumi

Budowa Maszyn z Umizumi

Pewnego dnia Geo z Umizoomi postanowiła pobawić się w konstruktorkę maszyn. Możesz wybrać jedną z dostępnych w menu konstrukcji - może to być na przykład helikopter, łódź podwodna lub statek. Każda z nich będzie zbudowana z figur geometrycznych. Koniecznie pomóżcie jej i zagrajcie w tą gierkę edukacyjną i poszukajcie wszystkich potrzebnych do budowy fragmentów w otoczeniu!
Drużyna Umizumi Buduje Latawce

Drużyna Umizumi Buduje Latawce

Kolejna, bardzo fajna gra dla wszystkich miłośników Drużyny Umizoomi! Pewnego dnia drużyna Umizumi - Milli, Bot i Geo wybrali się na pobliską łąkę popuszczać własnoręcznie zbudowane latawce. Nagle zerwał się bardzo silny wiatr który wyrwał im z rąk sznurki, do których latawce były przymocowane. Czy pomożesz im je odzyskać? Steruj bohaterką podczas lotu za pomocą myszki i wybieraj właściwe kształty geometryczne. Musisz jednak uważać na nisko latające ptaki oraz na inne kształty które nie pasują do wzoru.
Umizumi i Zabawa w Chowanego

Umizumi i Zabawa w Chowanego

Nowa gra dla wszystkich miłośników i miłośniczek Umizumi, serialu edukacyjnego dla dzieci emitowanego na kanale Nick Jr! Dzisiejszego dnia Milli wybrała się do parku aby przetestować swoją nową sukienkę która może zmieniać swój wygląd. Dzięki temu jest ona w stanie wtopić się w otoczenie tak dobrze, że staje się prawie niewidoczna. Spróbujcie odszukać ją na każdym z obrazków przedstawiających piękny park!

Popularne gry umizoomi

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!