Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Violetta

Puzzle Wioletty

Puzzle Wioletty

Tytułowa Violetta to na pewno dobrze Wam znana bohaterka nowego serialu Disney Channel. Ta nastolatka od najmłodszych lat przejawiała niezwykłe zamiłowanie do śpiewania. Obdarzona jest niezwykłym talentem a swoje umiejętności odziedziczyła po mamie, która była znaną w kraju piosenkarką. Jeśli śledzicie kolejne odcinki serialu z jej udziałem to spróbujcie ułożyć przedstawiające ją puzzle! Obrazek składa się z 25 elementów. Przesuwajcie je za pomocą myszki i łączcie ze sobą! Miłej zabawy!
Układanka z Wiolettą

Układanka z Wiolettą

Kolejna, przyjemna gierka dla wszystkich fanek Violetty, bohaterki nowego serialu Disneya o przygodach młodej, choć bardzo utalentowanej piosenkarki która właśnie rozpoczyna swoją karierę w szkole muzycznej! Tym razem obrazek przedstawia ją wraz z przyjaciółkami, a puzzle są trochę prostsze od poprzedniej części. Obrazek został podzielony na 16 elementów. Przeciągajcie je za pomocą myszki i łączcie dopasowując krawędzie puzzli.
Makijaż Martiny Stoessel

Makijaż Martiny Stoessel

Serial o przygodach młodej, ambitnej i utalentowanej dziewczyny posiadającej niezwykły talent wokalny podbił serca wszystkich. Jeśli Wy również jesteście jej fankami to z pewnością bardzo chętnie przygotujecie Martinę Stoessel do drugiego sezonu Violetty, który rozpoczyna się już w październiku. Z pewnością nie możecie się już go doczekać. Na razie mamy dla Was jedną z fajniejszych gierek z jej udziałem. Zastanówcie się, jak piosenkarka powinna wyglądać przed kamerami. Czy macie ochotę zmienić jej styl uczesania lub kolor włosów? Nie będzie z tym większego problemu, wystarczy kilka kliknięć myszki. Możecie również zmienić wiele innych cech bohaterki, ale to zależy tylko od Was!

Popularne gry violetta

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!