Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Wyszukiwanie Przedmiotów

Zgubione i Znalezione

Zgubione i Znalezione

Tym razem każdy miłośnik gier w wyszukiwanie ukrytych przedmiotów będzie miał okazję się wykazać. Przyjrzyjcie się kilku obrazkom na których uwiecznione zostały wnętrza pięknych i eleganckich pomieszczeń. Wszystkie przedmioty zostały wymienione na liście w postaci słów, więc przyda wam się również znajomość języka angielskiego. Powodzenia!
Wyzwanie na Szukanie

Wyzwanie na Szukanie

Czy pomożecie pewnemu leniwemu kotkowi znaleźć aż 125 ukrytych przedmiotów? Podczas nieobecności swoich właścicieli zaprosił do siebie kilkoro przyjaciół. Choć zabawa była bardzo udana to teraz trzeba po nie posprzątać i doprowadzić dom do ładu. Szukaj przedmiotów uważnie rozglądając się po całym otoczeniu i doprowadź ten pokój do stanu używalności!
Minionki Ukryte Obiekty

Minionki Ukryte Obiekty

Czy macie ochotę zabawić się w wyszukiwanie obiektów ukrytych na obrazkach? Poszczególne sceny które ujrzycie w grze nawiązują do nowej części bajki o przygodach Minionków. Wszystkie obiekty zostały bardzo sprytnie ukryte w przedstawionym na scenach otoczeniu, wystarczy że je znajdziecie i klikniecie myszką.
Wyszukiwanie Różnic Wilkołaki

Wyszukiwanie Różnic Wilkołaki

Skup się na tej mrocznej scenie niczym z horroru nawiązującej do wilkołaków i spróbuj odszukać każdą z pięciu różnic ukrytych na obrazkach! Gra została oprawiona w bardzo ładną grafikę, a kolejne scenki zostały stworzone niemal artystycznie. Znalezienie każdego szczegółu może okazać się znacznie trudniejsze niż ci się wydaje więc lepiej się postaraj!
Wyszukiwanie Sów na Obrazku

Wyszukiwanie Sów na Obrazku

Na tej średniowiecznej scenie ukryło się kilka sów. Wciel się w rolę średniowiecznego łucznika i wybierz się na polowanie! Wykorzystaj swoje strzały i przesuwaj broń po mrocznej scenie szukając ukrytych na niej ptaków. Jeśli zauważysz jedną z sów spróbuj ją ustrzelić. Różne poziomy charakteryzuje odmienny poziom trudności więc przygotuj się na długie i żmudne poszukiwania!
Szukanie Ukrytych Przedmiotów

Szukanie Ukrytych Przedmiotów

Zabaw się w szukanie przedmiotów ukrytych na obrazku przedstawiającym bardzo ładny i nowoczesny pokój. Za pomocą myszki wskazuj i klikaj znalezione przedmioty i zdobywaj punkty! Ich lista znajduje się na ekranie, poszukaj uważnie każdej rzeczy, choć może być bardzo sprytnie ukryta.
Błękitny Pokój

Błękitny Pokój

Przenieśmy się po raz czwarty do jednego z kolorowych pokoi i poszukajmy przedmiotów ukrytych w jego progach. To pomieszczenie zostało umeblowane w tonacji niebieskiej. Każdy z przedmiotów został ukryty gdzieś pomiędzy meblami i nie tylko. Przyjrzyjcie się liście na której owe przedmioty zostały wymienione i znajdźcie każdy w jak najkrótszym czasie gry!
Szukanie Skarbów nad Rzeką

Szukanie Skarbów nad Rzeką

Wyrusz na zwariowaną wyprawę nad leśną rzekę w pobliżu której prawdopodobnie znajdują się cenne skarby. Jeśli masz w sobie żyłkę poszukiwacza tajemnic to zagraj koniecznie i przetestuj swój wzrok. Na pewno dobrze idzie ci wyszukiwanie obiektów ukrytych na obrazku. Im więcej złota i innych kosztowności uda ci się znaleźć w tej leśnej scenerii tym bardziej się obłowisz.
Osobista Tajemnica

Osobista Tajemnica

Personal Mystery to wspaniała gra przygodowa będącą również grą polegającą na szukaniu ukrytych przedmiotów. Nasz bohater postanowił otworzyć swoją własną agencję detektywistyczną. Jego pierwsze zlecenie polega na rozwiązaniu zagadki pewnego włamania. Pod nieobecność właściciela ktoś wdarł się do posiadłości i prawdopodobnie ukradł kilka cennych przedmiotów. Wykorzystaj listę i sprawdź, czy niczego nie brakuje!
Zbieranie Przedmiotów na Plaży

Zbieranie Przedmiotów na Plaży

Super gierka na wakacje! Znajdujecie się na piaszczystej plaży w tropikach i bawicie się w zbieranie przedmiotów, które morze wyrzuciło na brzeg. Możemy zagrać na 2 osoby. Kto pierwszy zbierze 25 muszelek wygrywa. Utrudnienie stanowią fale które co pewien czas zalewają brzeg. Jeśli znajdziesz piłkę możesz rzucić nią w przeciwnika. W ten sposób unieruchomisz go na kilka sekund.
Amerykańskie Święto Dziękczynienia

Amerykańskie Święto Dziękczynienia

Kolejna, bardzo fajna gra przeznaczona zarówno dla starszych jak i młodszych graczy. Tym razem oczywiście będziemy szukali ukrytych na obrazkach przedmiotów, jednak w scenerii nawiązującej do znanego z ameryki święta dziękczynienia. Lista przedmiotów została ulokowana na samej górze ekranu. Dowiesz się z niej jakie rzeczy znajdują się na obrazku. Spróbuj wyłowić je z otoczenia za pomocą myszki i ukończyć wszystkie poziomy!
Podobieństwa Spajdermena

Podobieństwa Spajdermena

Gry w wyszukiwanie różnic na obrazkach cieszą się olbrzymią popularnością. Mniej znanym gatunkiem są jednak gry polegające na szukaniu ukrytych podobieństw. Za chwilę ujrzycie dwa obrazki które różnią się od siebie. Niektóre jednak miejsca na scenach są takie same. Oba obrazki będą przedstawiały jednego z najpopularniejszych bohaterów komiksowych Marvela - Spider Mana. Jeśli zauważysz podobny obiekt lub obszar obrazka kliknij na niego a zdobędziesz punkty.

Popularne Gry Wyszukiwanie Przedmiotów

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!