Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Wywrotki

Samochodowa Przeprawa

Samochodowa Przeprawa

Nowa gierka w której pojazdem który będziemy mieli przyjemność poprowadzić będzie Hummer. To wielki i szeroki pojazd, jednak nawet on może się przewrócić podczas pokonywania wybojów na trasie którą za chwilę postarasz się przejechać. Spróbuj dotrzeć do celu bez wywrotki!
Motorem przez Noc

Motorem przez Noc

Jeśli przejażdżka po torze przeszkód motorem to dla was pestka, to spróbujcie zrobić to samo po ciemku. Siadajcie na motor i wykorzystajcie wszystkie swoje umiejętności nabyte w podobnych grach aby doprowadzić naszego motocyklistę do celu bez ani jednej wywrotki, co będzie raczej trudne do wykonania!
Zimowy Motor Batmana

Zimowy Motor Batmana

Ruszaj na zimową podróż z superbohaterem Batmanem i pomóż mu pokonać ośnieżone tereny jadąc na motorze! Spróbuj ukończyć te motocyklowe zawody i dojechać do mety bez ani jednej wywrotki. Najważniejsze będzie balansowanie pojazdem, ponieważ jeden niewłaściwy ruch może kosztować cię wywrotkę.
Kierowca Więziennej Ciężarówki

Kierowca Więziennej Ciężarówki

Wciel się w kierowcę więziennej ciężarówki, do którego codziennych zadań należy między innymi przewożenie do więzienia groźnych przestępców. Każdy kurs rozpoczyna się na posterunku policji. Pędź przed siebie po górkach i dołkach starając się uważać, aby nie doprowadzić do żadnej wywrotki. Powodzenia!
Śnieżny Kład

Śnieżny Kład

Zimowa jazda z przeszkodami może być jeszcze bardziej zabawna niż jazda latem. Wskakuj na swojego kłada i spróbuj pokonać ośnieżone trasy które będą wiodły przez różne góry i doliny, mosty i wąwozy. Pojazdem steruj za pomocą klawiszy kursorów, podczas wyskoków w powietrze postaraj się wylądować bez wywrotki.
Wywożenie Śmieci

Wywożenie Śmieci

Wywożenie śmieci śmieciarką z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych zajęć, jednak w grze to co innego. Wskakujcie za kierownicę tego wielkiego pojazdu będącego w tym wypadku wywrotką i przewieźcie śmieci które uprzednio załadujecie podjeżdżając pod zsyp. Następnie spróbujecie pokonać wiodącą przez pustkowia i pagórki trasę i dojechać do celu. Powodzenia!
Mistrz Motocrossa

Mistrz Motocrossa

Przetestujcie swoje umiejętności jazdy motocrossem po błotnistej ścieżce! To na prawdę świetna zabawa, która potrafi podnieść kierowcy poziom adrenaliny. Zmierzcie się z górkami, wykonujcie dalekie skoki i walczcie z siłami grawitacji! Tutaj najważniejsze będzie odpowiednie balansowanie za pomocą kursorów. Jeśli dobrze się spiszecie na pewno dojedziecie do celu bez wywrotki.
Wywrotka Niszczy Miasto

Wywrotka Niszczy Miasto

Mad Rural Driver to gra dla wszystkich miłośników siania zniszczenia i demolki. Pewien kierowca wywrotki miał już tak dość swojej pracy że postanowił zainstalować na swoim pojeździe piłę mechaniczną i ruszyć na ulice metropolii aby zniszczyć co się tylko da. Poprowadź go przez kolejne przeszkody, tnij samochody które staną ci na drodze i odeprzyj ataki policji i wojska!
Jazda na Motorze z Mario

Jazda na Motorze z Mario

Na tej trasie niełatwo będzie utrzymać kontrolę nad motorem, jednak Mario musi dojechać do celu bez względu na wszystko. Musisz go poprowadzić przez góry i doliny i nie dopuścić do żadnej wywrotki. Więcej punktów zdobędziesz, jeśli zbierzesz dodatkowe obiekty znajdujące się na tej trasie. Pamiętaj aby na niebezpiecznych pagórkach zwolnić prędkość motoru.
Motorowe Wyzwanie Kapitana Ameryki

Motorowe Wyzwanie Kapitana Ameryki

Kapitan Ameryka ruszył w pogoń za rabusiem który przed chwilą ukradł dużą sumę gotówki z banku. Czy uda ci się go dogonić i zatrzymać? Jeśli się pospieszysz i pomożesz mu przejechać motorem przez całe miasto bez wywrotki to na pewno twoja misja zakończy się sukcesem. Postaraj się nie zdejmować nogi z gazu i balansować na wyboistych drogach!
Zimowy Motor Spidermana

Zimowy Motor Spidermana

Przygotuj się na jazdę motorem po zamarzniętych, lodowych jaskiniach wraz ze Spider Manem! Wsiadaj wraz z nim na motor crossowy i pokonuj wzniesienia tej mrocznej i tajemniczej jaskini zbierając ikonki pająków rozmieszczone na trasie. Niektóre wzniesienia są bardzo strome a zaraz po ich pokonaniu natrafisz na strome spady. Pamiętaj aby w razie konieczności nacisnąć na hamulec. Dzięki temu unikniesz wywrotki.
Samochód Maria

Samochód Maria

Mario bardzo lubi jazdę samochodem, jednak tym razem gra będzie nieco inna. Na początku twój pojazd jest dość mały, jednak w miarę przemierzania kolejnych tras i zbierania odpowiednich gadżetów będzie się powiększał. Oczywiście jeśli uda ci się pokonać wszystkie przeszkody i nie doprowadzić do żadnej wywrotki. Poprowadź Mario przez wszystkie poziomy i postaraj się dowieźć naszego hydraulika bezpiecznie do celu!

Popularne gry wywrotki

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!