Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Żołnierze

Ukryci Żołnierze

Ukryci Żołnierze

Bardzo ciekawa wariacja gry polegającej na szukaniu ukrytych przedmiotów, tym razem nie wykorzystamy jednak kursora myszki a kuszę! Tak, celami natomiast będą żołnierze ukryci na każdym z poziomów. Niektórzy z nich bardzo dobrze ukryli się w otoczeniu więc znalezienie ich nie będzie łatwe! Za celne trafienie otrzymasz 100 punktów, podczas gry za strzał chybiony punkty utracisz. Powodzenia!
Snajper na Polu Bitwy

Snajper na Polu Bitwy

Stocz ciężki bój o swoją bazę atakowaną przez wrogie wojska. Żołnierze przeciwnika będą atakowali falami co pewien czas rzucając do walki coraz silniejsze oddziały. Ulokowałeś się na wzgórzu na którym roztacza się widok na całą okolicę. Dysponujesz karabinem snajperskim z którego możesz zdejmować przeciwników na dużą odległość, pod warunkiem że będziesz celnie strzelał!
Wojenna Strategia

Wojenna Strategia

Choć minęło już wiele lat wojna nadal nie dobiegła końca. Siły Aliantów potrzebują świetnego stratega który pomoże im zwyciężyć. Musisz wykorzystać jednostki którymi dowodzisz i przejąć wszystkie bunkry okupowane przez wroga. Niektórzy żołnierze posiadają nieco inne możliwości niż pozostali. W grze znajdziesz szwadron snajperów lub brygadę rakietową. Używaj ich z głową licząc siły na zamiary.
Czas na Strzelanie

Czas na Strzelanie

Gra dla wszystkich miłośników akcji i strzelania. Postaraj się trafić każdego żołnierza który wychyli się ze swojej kryjówki. Masz bardzo mało czasu na zareagowanie ponieważ za kilka chwil zacznie do ciebie strzelać. Steruj pistoletem za pomocą myszki i przechodź kolejne poziomy gry. Powodzenia!
Latające Tygrysy

Latające Tygrysy

Spróbujcie zagrać w najnowszą zabijankę w której wcielicie się w postać pewnego żołnierza znajdującego się na misji której terenem będzie miasto opanowane przez wroga. Musicie być szybcy, szybsi niż wasi przeciwnicy. Jeśli nie zdążycie ustrzelić każdego żołnierza zanim wasz pasek zdrowia spadnie do poziomu zerowego przegrywacie.
Odważny Snajper

Odważny Snajper

To był zwyczajny dzień taki sam jak każdy inny, jednak po południu stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Cała baza wojskowa została opanowana przez dziwne potwory które zaczęły niszczyć wszystko co stanęło na ich drodze. Cały personel bazy rzucił się w popłochu do ucieczki jednak ty zostałeś osaczony. Nie masz wyboru, musisz stawić im czoła!
Obrona Zatoki Perskiej

Obrona Zatoki Perskiej

Stań w obronie państwa, które zostało zaatakowane przez siły wroga chcące obrabować je z surowców mineralnych. Żołnierzom zależy na wywiezieniu stąd jak największej ilości ropy naftowej. Nie możesz na to pozwolić. Rzucaj w żołnierzy starających się kraść baryłki zanim uda im się odejść z nimi za daleko. Spróbuj swoich sił w tej zabawnej i śmiesznej gierce i sprawdź, ile zdobędziesz punktów!
Obrona Fortecy

Obrona Fortecy

Terroryści atakują bazę militarną USA a ty będziesz musiał ją obronić. Stoisz na samej górze jednego z murów fortu i wyposażony w karabin czekasz na pierwszy szturm. Strzelaj do każdego przeciwnika którego ujrzysz, jednak staraj się nie postrzelić jednego z biegnących cywilów. Po każdym poziomie możesz zakupić nową broń, superataki w postaci nalotu lub bomby, oraz udoskonalić swoją fortecę.
Walka o Wioskę

Walka o Wioskę

Wojownik Ninja musi strategiczne rozplanować obronę swojej wioski przed zbliżającymi się wojskami wroga. Pomóż mu ustawić wieże obronne wokół trasy po której przejdą żołnierze przeciwnika. Ich zadaniem będzie powstrzymanie wszystkich szturmów. Co pewien czas w miarę poszerzania zasobów gotówki kupuj nowe wieżyczki i udoskonalaj te, które już posiadasz. Najważniejsze, aby żaden wróg nie zdołał się przedrzeć do miasta.
Karabinowa Strzelanka

Karabinowa Strzelanka

Dołącz do nowocześnie uzbrojonej jednostki komandosów i zagraj w trzecią część Elite Unit! Ponownie zostaniesz wysłany na misje których akcja będzie rozgrywać się w trzech różnych zakątkach świata. Mimo różnic geograficznych za każdym razem czeka na ciebie to samo zadanie. Unieszkodliwienie wszystkich terrorystów danego obszaru. Wykorzystaj karabin i załatw każdego z nich zanim zdąży cię postrzelić.
Dynamiczna Strzelanina

Dynamiczna Strzelanina

Weź udział w trudnej misji której podołają jedynie najlepiej wyszkoleni komandosi. Misja odbywa się na terytorium wroga pełnym przeciwników uzbrojonych po zęby. Steruj swoją wirtualną bronią za pomocą myszki i rozwal wszystkich żołnierzy którzy wychylą się zza swojej osłony. Gra nawiązuje do niezwykle popularniej serii gier pecetowych - Call of Duty, która od lat konkuruje z serią Medal of Honor o palmę pierwszeństwa w grach wojennych. Powodzenia!
Średniowieczna Strategia

Średniowieczna Strategia

Takeover to rewelacyjna strategia umiejscowiona w czasach średniowiecza. Dowodzimy armią której celem będzie odzyskanie królestwa z rąk złego lorda. Władca trzyma żelazną rękę nad jego mieszkańcami a jego rządów ma dość każdy z mieszkańców poszczególnych prowincji. Dowódź armią i przejmuj kolejne forty i zamki. Pamiętaj, że twoi żołnierze od czasu do czasu potrzebują odpoczynku. Pozwól im zregenerować siły w jednej z wiosek przed przypuszczeniem kolejnego szturmu.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!