Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Zoo

Ucieczka z Zoo

Ucieczka z Zoo

Przez nieuwagę dozorcy zwierzęta zdołały uciec z zoo. Spróbuj je odszukać i sprowadzić z powrotem do ich klatek. Nie masz zbyt wiele czasu a każda sekunda działa na twoją niekorzyść. Zwierzęta mogą oddalić się jeszcze bardziej, a wtedy z pewnością nie zdołasz ich odszukać. Wykorzystaj swoją spostrzegawczość i znajdź każde z nich zanim upłynie czas!
Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Pracujesz w zoo, do twoich codziennych obowiązków należy między innymi zajmowanie się zwierzętami wśród których znajdziesz takie gatunki jak krokodyle czy kangury. Na początku gry wypuść je z klatek. Następnie zwracaj uwagę czego zwierzaki w danej chwili potrzebują. Mogą być głodne i zażyczyć sobie mięsa, owoców lub wody do picia. Czasami będą chciały się pobawić, innym razem niektóre mogą wymagać bardziej specjalistycznej opieki lekarskiej. Dopilnuj aby każde zwierzę dostało to czego chce i baw się dobrze!
Zwierzęta w Zoo

Zwierzęta w Zoo

Gierka flash dla wszystkich miłośników zwierząt, szczególnie tych znacznie rzadziej spotykanych. Pracujesz w zoo i oprowadzasz przychodzących do niego ludzi. Twoje zadanie polega na zaprowadzeniu każdego z nich do właściwej klatki. Jeden z nich będzie chciał podziwiać żyrafę, podczas gry inny odwiedzający zapragnie zobaczyć zebrę. Każdego dnia musisz wykonać wszystkie zadania, wtedy przejdziesz do trudniejszego etapu.
Dora Zwiedza Zoo

Dora Zwiedza Zoo

Na pewno wiecie, że Dora bardzo kocha wszystkie zwierzęta. Dzisiaj postanowiła dowiedzieć się o nich czegoś więcej i wybrać się do miejskiego zoo. Czy będziesz w stanie przygotować dla niej ubranie na tę wyprawę? Zastanów się nad ciuchami które będą najbardziej odpowiednie na tę okoliczność!
Ucieczka z Zoo

Ucieczka z Zoo

To znów się stało. Jesteś uwięziony w zoo wraz z dzikimi zwierzętami. Musisz znaleźć jakąś drogę ucieczki. Najprostszym sposobem będzie znalezienie jakiejś metody na włączenie zasilania bramy ogrodzenia. Musisz rozwiązać kilka łamigłówek aby dostać się po głównej sterowni. Gdzieś na terenie zoo znajduje się mikroczip który będzie niezbędny do ucieczki.
Różnice w Parku

Różnice w Parku

Co powiecie na wizytę w zoo? Tym razem nie będziecie jedynie biernymi obserwatorami. Staniecie się natomiast detektywami którzy wyruszają na poszukiwania więc przygotujcie się na ciężkie zadanie! Rozejrzyjcie się po obrazkach na których przedstawiono różne zwierzęta oraz miejsca i sprawdźcie się w roli poszukiwaczy różnic!
Emma w Zoo

Emma w Zoo

Dzisiaj poznacie dziewczynkę o imieniu Emma. Ta gra bardzo przypomina przygody małej Hazel, więc jeśli graliście w jedną z gier z jej udziałem to na pewno poczujecie się jak w domu. Nasze zadanie będzie polegało na wykonywaniu różnych czynności w miarę szybko - w przeciwnym wypadku dziewczynka zacznie płakać i będziecie musieli najpierw ją uspokoić. Na początek przygotujcie ją na wyprawę do zoo. Kocha zwierzęta więc postanowiła zabrać ze sobą aparat aby cyknąć kilka fajnych ujęć. Po spakowaniu torby przeniesiecie się na teren parku.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!